BALTENSWEILER. par væglamper, model „Trias W“.

4292469. BALTENSWEILER. par væglamper, model „Trias W“.

BALTENSWEILER, par væglamper, model „Trias W“, aluminium.
Hver måler: h. 92,5 cm. B. 61 cm.

Alderstilpasset tilstand, ridser og slid. Stikket mangler. Der gives ikke en funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 163