EDITH GERT. LÆSENDE KVINDE.

EDITH GERT. LÆSENDE KVINDE.
4291662. EDITH GERT. LÆSENDE KVINDE.

Olie på lærred, signeret, 60x71 cm. Dimensioner på rammen ca. 77x87 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Edith Gert (1906–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Edith Gert (1906–1983)

Antal besøg: 428