KNUT ERIK NILSSON. KAROLIN PÅ HESTERYG.

4291621. KNUT ERIK NILSSON. KAROLIN PÅ HESTERYG.

Olie på lærred, signeret, 53x84 cm. Rammemål 68x98 cm.

Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Antal besøg: 261