GLAT RING, 18K guld, 1900.

GLAT RING, 18K guld, 1900.
4290867. GLAT RING, 18K guld, 1900.

Glat ring, 18K guld, indvendig gravering
Stemplet FH (Fredrik Josef Holm 1868-1905), 18K, kattefod, X6 (1900)
Bredde ca. 6,81 mm
Ringstørrelse ca. 16,2

Vægt ca. 9,65 gram.

Overfladeslitage.
Gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde ca. 6,81 mm
Ringstørrelse ca. 16,2

Vægt ca. 9,65 gram.

Overfladeslitage.
Gravering.

Antal besøg: 263