DAVID DIETRICH, „Forst Flora“, 2 bind, 19. årh.

4290854. DAVID DIETRICH, „Forst Flora“, 2 bind, 19. årh.

Med håndfarvede kobbergraveringer. Dimensioner ca. 25 x 22 cm.

Titelsider mangler. Skader. Pletter. Gulnet. Skriften. Ikke fuldt undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 281