PHILIP VON SCHANTZ. „Dagbogsark“.

4290225. PHILIP VON SCHANTZ. „Dagbogsark“.

Blandede medier, mål ca. 16 x 22 cm, inkl. ramme ca. 32 x 36 cm. Signeret v Schantz og dateret 90.
På bagsiden påskriften DIARBOKSBLAD.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Philip von Schantz (1928–1998)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 747