SVANTE LARSSON. Nålehus, 20. århundrede.

4290064. SVANTE LARSSON. Nålehus, 20. århundrede.

Lapptræsk
Nålehus lavet af rigt indgraveret rensdyrhorn, messing og læderdetaljer
Monogram Signeret

Nålens længde: 7,8 cm
Samlet længde: 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lapptræsk
Monogram Signeret

Nålens længde: 7,8 cm
Samlet længde: 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 251