4289408. PHOTO HIDE 1875 og BROCHE 1877, Sølv.
1 x fotohud, sølv med siselinger, forgyldt indvendigt.
Svært at forstå frimærker og V5 (1875)
Diameter ca. 3 cm
1 broche, sølv, delvis forgyldt. Dekorer med blomster og blade.
Stemplet WA (Carl Wilhelm Ahnström 1840-1891), kattefod, Y5 (1877)
Dimensioner ca. 5 x 3,5 cm.
Diameter ca. 3 cm
Dimensioner ca. 5 x 3,5 cm.