KAFFESKEER, 11stk, sølv, stemplet Gewe.

4289405. KAFFESKEER, 11stk, sølv, stemplet Gewe.

86 g. Længde 9cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

86 g. Længde 9cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 106