TØNDE, patineret bronze, Art Deco, 1930'erne.

428879. TØNDE, patineret bronze, Art Deco, 1930'erne.

Dekor i relief i form af en fisk. Diameter 32,5 cm.

Brugsslitage, mærker ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker ridser.

Antal besøg: 917