TRAPPESTIGE. 5 trin, træ, 20. årh.

4288064. TRAPPESTIGE. 5 trin, træ, 20. årh.

Trætrappe med fem trin, foldning.
Højde 139 cm, bredde 57 cm. Dimensioner foldet: 155x57x14 cm.

Brugsslitage. Pletter, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 382