SLIDING FLAP BUREAU, 19./20. århundrede.

428791. SLIDING FLAP BUREAU, 19./20. århundrede.

Herkomst Carin Nilsons atelier. Malet dekor med kinesisk serie, længde ca. 85, bredde, 45, højde 104 cm.

Slitage, ridser, blå mærker, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 559