Vægrelief, gips, efter Thorvaldsen, ved århundredeskiftet 1900.

4287856. Vægrelief, gips, efter Thorvaldsen, ved århundredeskiftet 1900.

højde 26 cm, bredde 25 cm.

mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 26 cm, bredde 25 cm.

mindre aldersslitage.

Antal besøg: 248