MESSING BOR/STANDBORD, 2 stk. Aluminium, velour.

4287475. MESSING BOR/STANDBORD, 2 stk. Aluminium, velour.

Afrundet udstillingsbord/standbord, 2 stk moduler. Klædt i brun velour. Højde 104 cm, bredde 60 cm, dybde 60 cm.

Brugsslitage. Ridser/mærker. Pletter/snavs på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 157