OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ PANEL signeret Stenström.

4286592. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ PANEL signeret Stenström.

Billedmål 46 x 38 cm
Rammemål 57 x 49 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 46 x 38 cm
Rammemål 57 x 49 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 182