ALICE WALLEBÄCK. Tæppe, Garnlinned, monogram signeret.

4286385. ALICE WALLEBÄCK. Tæppe, Garnlinned, monogram signeret.

Ca. 170 x 82 cm.

Brugsslitage. Frynser med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 170 x 82 cm.

Antal besøg: 401