ERIK STRÖM. Komposition, olie på lærred, signeret.

428504. ERIK STRÖM. Komposition, olie på lærred, signeret.

72 x 85 cm.

reparation, lille hul.

Få foretaget en gratis vurdering!

72 x 85 cm.

reparation, lille hul.

Antal besøg: 1.234