Sideboard, 5 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

428486. Sideboard, 5 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde 74, bredde 39,5, længde 179 cm.
Ben foldbare.
Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.

Ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ben foldbare.

Ridser, pletter.

Antal besøg: 545