ET SAMLERSKAB AF EGETRÆ FRA MIDTEN AF DET 20. ÅRHUNDREDE.

4284747. ET SAMLERSKAB AF EGETRÆ FRA MIDTEN AF DET 20. ÅRHUNDREDE.

Enkeltdørsskabet omslutter otte monterede skuffer.
36 cm høj x 36 cm bred x 35 cm dyb.

Banker, mærker og ridser overalt.
Lagsiderne er let skæve.
Borede huller til døren.
Rester af indhold til skuffer.
Gamle etiketter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lagsiderne er let skæve.
Borede huller til døren.
Gamle etiketter.

Antal besøg: 313