STOLE, 8 stk, birk, Tranås Snickerifabrik.

428474. STOLE, 8 stk, birk, Tranås Snickerifabrik.

Første halvdel af det 20. århundrede.

Slitage og 2 sæder med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.975