JONNY FORSSTRÖM. Figursammensætning.

4284206. JONNY FORSSTRÖM. Figursammensætning.

Olie på lærred, 108 x 198 cm, karmmål 116 x 206 cm. Signeret Forsström. Dateret 1983-84 a tergo.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Jonny Forsström (1944–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Jonny Forsström (1944–2017)

Antal besøg: 390