LOMMEUR, sølv, Omega, begyndelsen af det 20. århundrede.

428372. LOMMEUR, sølv, Omega, begyndelsen af det 20. århundrede.

Lille second hand. Indvendigt mærket "Omega - Grand Prix Paris 1900". Diameter 52,5 mm, vægt 90 gram. Hvid metal urkæde længde 23 cm.

Løst baghus. Brugsslitage. Sortfarvet sølv. Arbejder med tilmelding.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.054