OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret Bendz.

428366. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret Bendz.

Oramad. 62 x 51 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad. 62 x 51 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 557