Et sæt med 9 tinobjekter fra det 20. århundrede.

4282635. Et sæt med 9 tinobjekter fra det 20. århundrede.

Kandelaber et par, højde ca. 18 cm
Kandelaber et par, højde ca. 16 cm
Andre dele varierer i størrelse.

Brugsslitage, ridser og mærker, buler. Askekasse med indskrift.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 193