OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret og dateret 1988.

4282575. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret og dateret 1988.

Lærred dimensioner ca. 62x51,5 cm.
Træramme ca. 69,5x58,5 cm.

Pletter. Knænkende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træramme ca. 69,5x58,5 cm.

Pletter. Knænkende.

Adresse

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Placering
T6
Antal besøg: 143