ARMBÅND, 2 stk. Sølv, mænd og kvinder, 20. århundrede.

428242. ARMBÅND, 2 stk. Sølv, mænd og kvinder, 20. århundrede.

Herrearmbånd, længde 21, bredde 2 cm Armbånd med hvid sten, længde 19 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.473