Messinggenstande, 4 stk., 20. århundrede.

4282362. Messinggenstande, 4 stk., 20. århundrede.

Vase, Ystad Metall, højde ca. 16,5 cm
Lysestage, Ystad metal, højde ca 17,5 cm
Lysestage med vase, højde ca. 14 cm
Lys lampet, Pierre Forssell, Skultuna, højde ca. 38 cm.

Brugstilstand, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 303