SKAT, med karaffel og glas. 18/1900-tallet.

428217. SKAT, med karaffel og glas. 18/1900-tallet.

Længde 29,4 cm, bredde 22,5 cm, højde 24 cm.
5 karafler. 5 glas.

Brugsslitage. Ridser / stød. Kantstødt. Et hængsel defekt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

5 karafler. 5 glas.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 851