KAUNIS KORU BROCHE Bronze signeret Finland.

428194. KAUNIS KORU BROCHE Bronze signeret Finland.

Brochen er lavet af poleret bronze og er et design af Kaunis Koru, Finland, stemplet tilsvarende på bagsiden.
Den økologiske designbroche er velbevaret med den gamle, originale patina. Længde 6,4 cm, bredde 1 cm, vægt 4,9 gram.

Meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget god stand.

Inter-Arte
Antal besøg: 857