Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, 1800-tallet, signeret på verso Francis Walker og utydeligt signeret og dateret.
428117. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, 1800-tallet, signeret på verso Francis Walker og utydeligt signeret og dateret.
Skovlandskab, ca. 59x49 cm.
Vis hele teksten
Duge.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Skovlandskab, ca. 59x49 cm.
Vis hele teksten
Duge.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
620