SKAT, med 3 plonter, 1900-tallet.

428056. SKAT, med 3 plonter, 1900-tallet.

Højden på soklerne ca 18,5 - 19 cm, længden af kasseulden 21,5, dybde 11,5, højde 21 cm.

Slitage, ridser og mærker, propper mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 870