Olie på plade, 47,5 x 64,5 cm, inklusive ramme 58 x 75 cm. Signeret Mägi.
PROVENIENSE
Vind i et kunstlotteri i 60'erne, derefter arvet inden for familien.
Mindre malingstab og ridser. Ellers god stand.
For spørgsmål og tillstandsrapport bedes du kontakte jonas.malmberg@auktionsverket.com.