GUSTAV MÄGI. Tre kvinder.

GUSTAV MÄGI. Tre kvinder.
4280143. GUSTAV MÄGI. Tre kvinder.

Olie på plade, 47,5 x 64,5 cm, inklusive ramme 58 x 75 cm. Signeret Mägi.

PROVENIENSE
Vind i et kunstlotteri i 60'erne, derefter arvet inden for familien.

Mindre malingstab og ridser. Ellers god stand.

For spørgsmål og tillstandsrapport bedes du kontakte jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Across The Baltic Sea

Få foretaget en gratis vurdering!

PROVENIENSE

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besøg: 1.277