4279504. CHRISTIAN DIOR, bælte, 96,5 cm langt.
Bælte i skråt monogram vævet lærred, mørk/sort læder med spænde. 4 huller.
96,5 cm lang.
Kasse medfølger, ikke original æske.
Brugsslitage. Læderet på indersiden er lidt strippet af og teksten også. Spændet mangler en skrue, men sidder fast.