CHRISTIAN DIOR, bælte, 96,5 cm langt.

4279504. CHRISTIAN DIOR, bælte, 96,5 cm langt.

Bælte i skråt monogram vævet lærred, mørk/sort læder med spænde. 4 huller.

96,5 cm lang.

Kasse medfølger, ikke original æske.

Brugsslitage. Læderet på indersiden er lidt strippet af og teksten også. Spændet mangler en skrue, men sidder fast.

Få foretaget en gratis vurdering!

96,5 cm lang.

Antal besøg: 360