SEKRETÆR midt i det 20. århundrede.

42795. SEKRETÆR midt i det 20. århundrede.

Valnød i rokokostil, med intarsiadekor. Længde 92, bredde 40, højde 89 cm.

Brugsslitage, små revner i fineren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 772