Kommode med marmorplade og intarsia. Rokoko stil 20. århundrede.

427929. Kommode med marmorplade og intarsia. Rokoko stil 20. århundrede.

Bredde 84 cm. Dybde 45 cm. Højde 78 cm.

Mindre afskrabninger og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.317