BAJONETTER m/1867, 2 stk.

BAJONETTER m/1867, 2 stk.
4278959. BAJONETTER m/1867, 2 stk.

2 bajonetter m/1867
Stemplet E674 og K965
Bladlængde ca. 47 cm
Samlet længde ca. 60 cm.

Overflade- og brugsslitage.
En af knivene med reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 bajonetter m/1867
Stemplet E674 og K965
Bladlængde ca. 47 cm
Samlet længde ca. 60 cm.

Overflade- og brugsslitage.
En af knivene med reparation.

Antal besøg: 280