VILHELM BJERKE PETERSEN. Vægrelief, triptykon, glaseret keramik, Rörstrand.

427824. VILHELM BJERKE PETERSEN. Vægrelief, triptykon, glaseret keramik, Rörstrand.

Signeret VBP (tre dele) 38,5x12,5 cm. 38,5x18 cm og 38,5x15 cm Sammen 38,5x46 cm.

Lidt krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt krakeleret.

Antal besøg: 662