EN VICTORIANSK MAHOGNIBUE FORAN KOMMODE.

4277757. EN VICTORIANSK MAHOGNIBUE FORAN KOMMODE.

Med to korte skuffer over tre lange graduerede skuffer, på drejede fødder. Højde 102 cm x Bredde 107 cm x Dybde 52,5 cm.

Generelt slid med mærker, ridser og tab/falmning på steder. Ingen nøgle, skuffer kører noget glat. Se venligst online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 232