SPISEBORD, 1960'ERE.

SPISEBORD, 1960'ERE.
4277668. SPISEBORD, 1960'ERE.

Teak og eg. Rund skive, drejede ben. To indsatsplader på 45 cm. Diam 110, højde 72 cm.

Restaureret, mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
4277668. SPISEBORD, 1960'ERE.

Restaureret, mindre slitage.

Antal besøg: 1.256