4277557. AMPLIFIER NAD model 140, Stereomodtager.
Finérrække med valnød.
Dimensioner ca. 45x36x15 cm.
Brugsslitage, lidt skrammer på forsiden, mindre finérskavning.
Et ratt lidt løst, beskadiget/splejset strømkabel.
Starter og lyser, ellers ikke funktionstestet.
Der ydes ingen funktionel garanti.
Finérrække med valnød.
Dimensioner ca. 45x36x15 cm.