VÆGLAMPE, messing, Asea, 20. århundrede.

4277384. VÆGLAMPE, messing, Asea, 20. århundrede.

Messingramme, to kopper i opalinglas
Mærket

Højde: 23 cm
Bredde: 40 cm
Dybde: 26 cm.

Mindre slitage, ridser, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket

Højde: 23 cm
Bredde: 40 cm
Dybde: 26 cm.

Antal besøg: 216