JOHN CARLSSON. Olie på panel, signeret og dateret 1950.

4277303. JOHN CARLSSON. Olie på panel, signeret og dateret 1950.

Byudsigt med demonstrationstog.
Billedmål: 54 x 45 cm.
Mål inklusive ramme: 71 x 62 cm.

Almindelig overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål: 54 x 45 cm.

Almindelig overfladeslid.

Antal besøg: 217