VÆGSKAB, almue, dateret 1775.

VÆGSKAB, almue, dateret 1775.
427694. VÆGSKAB, almue, dateret 1775.

Længde 57, bredde 24, højde 69 cm.

Brugsslitage. Formentlig senere glasdør og maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.355