SYSILKESKRIN, "Gütermanns Sysilke", første halvdel af det 20. århundrede.

427663. SYSILKESKRIN, "Gütermanns Sysilke", første halvdel af det 20. århundrede.

Glaseret front med 6 udtræksskuffer.
Højde 45 cm, bredde 34,5 cm, dybde 35 cm.

Det ene håndtag er ikke originalt, tre glas mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.696