MANEL ÁLVAREZ. Ballerina.

MANEL ÁLVAREZ. Ballerina.
4275861. MANEL ÁLVAREZ. Ballerina.

Skulptur i stucco patineret i bronze med marmorbase.
Signeret og dateret 1977.
42x23x12 cm.

Fejl i billedlaget. Det har genoprettet pauser.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1977.
42x23x12 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 338