MANEL ALVAREZ. due.

MANEL ALVAREZ. due.
4275858. MANEL ALVAREZ. due.

Skulptur i stucco patineret i bronze.
Signeret og dateret 1976.
17x18x20 cm.

Overflade snavs. Små fejl i billedlaget.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
4275858. MANEL ALVAREZ. due.

Signeret og dateret 1976.
17x18x20 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 18
Antal besøg: 131