MANEL ÁLVAREZ. Lytter.

MANEL ÁLVAREZ. Lytter.
4275840. MANEL ÁLVAREZ. Lytter.

Skulptur i stucco patineret i bronze.
Signeret og dateret 1977.
14x15x12 cm.

Små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1977.
14x15x12 cm.

Små fejl.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 202