MANEL ÁLVAREZ. Sammensætning.

MANEL ÁLVAREZ. Sammensætning.
4275783. MANEL ÁLVAREZ. Sammensætning.

Patineret bronzestukkulptur.
Signeret og dateret 1976.
17x24x9 cm.

Små fejl i billedlaget. Gendannede ommalinger og pauser.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Patineret bronzestukkulptur.
Signeret og dateret 1976.
17x24x9 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 226