DRAG GAME, mærket JW Manfrini, Camerano.

427547. DRAG GAME, mærket JW Manfrini, Camerano.

Længde/højde ca 39 cm.
Kommer med taske.

Brugsslitage, nøgle til taske mangler. Taske med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde/højde ca 39 cm.
Kommer med taske.

Antal besøg: 2.759