RING, Platinum 950, vægt ca 14.9gram.

4275293. RING, Platinum 950, vægt ca 14.9gram.

Ringstørrelse ca. 20,75.

Brugsslitage, ridser, slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse ca. 20,75.

Antal besøg: 260